wtorek, 27 stycznia 2015

Suzuki Vitara

W piątek miałam przyjemność uczestniczyć w przedpremierowym pokazie nowego modelu Suzuki Viatara (SUV klasy B+), który odbył się w salonie Suzuki Mad Mobil w Gliwicach. 
Oprawa artystyczna - mega. Światła, dymy, tancerki, pokaz laserowy Krystiana Mindy oraz charyzmatyczny prowadzący Rafał Jemielita - może kojarzycie go z programu Automaniak, TVN Turbo? To był naprawdę dobrze spędzony piątkowy wieczór. Po części artrystycznej i wszystkich filmach na temat Vitary (między innymi o napędzie All Grip - tu znajdziecie więcej informacji na ten temat: klik ), wszyscy rzucili się na to śliczne, błyszczące niebieskie autko. Każdy chciał dotknąć, zobaczyć, usiąść w środku... 
Co zapadło mi w pamięć? Nowego SUVa od Suzuki można sobie wybrać w dwukolorowej wersji (tak, kobiety i kolory...) np. Niebieski dół i czarny dach, lub rudy dół i biały dach... :) oprócz personalizacji nadwozia, można też pobawić się i dopasować do siebie wnętrze: zegary, kolorystykę itp... Auta będą dostępne w 4 róznych wersjach, od podstawowej czyli Comfort po XLED Sun czyli najlepszą. Wszystkie są wyposażone w system Start- Stop - bardzo wygodny  (również mamy taki w swoim Juku). Vitara jest bardzo ciekawa, wygodna, praktyczna - wyposażona w napęd 4x4, ładna ( w moim przypadku to baaaardzo ważne:D) Mam dla was kilka zdjęć z pokazu... Więcej zdjęć z informacji znajdziecie na stronie na facebooku: Mad Mobil . Jeszcze raz dziekuję za zaproszenie! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz